Per ketvirtį – daugiau kaip 3,5 tūkst. gyventojų skambučių apie aplinkosauginius pažeidimus

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Pranešimų priėmimo skyrius (AAD PPS) per pirmąjį š. m. ketvirtį gavo 3 575 gyventojų pranešimus apie aplinkosauginius pažeidimus.

Pasak AAD PPS vadovo Gedimino Markausko, aktyviausi buvo sostinės, Kauno ir Šiaulių gyventojai. Vilniečiai skambino 881 kartą, kauniečiai – 570, šiauliečiai – 480 kartų.

Daugiausia pranešimų sulaukta apie sužeistus, automobilio užmuštus ar sužalotus laukinius gyvūnus, taip pat apie atklydusius į gyvenamąsias vietoves gyvūnus ir neišskridusius žiemoti paukščius. Tokių pranešimų per pirmąjį ketvirtį gauta 1760.

Į žmonių skambučius budintys AAD PPS darbuotojai reaguoja nedelsdami. Jie gautą informaciją iš karto perduoda vietos aplinkosaugininkams. Šie vyksta jos patikrinti ne tik darbo metu, bet ir po darbo valandų, poilsio ar švenčių dienomis.

Aplinkos ministerija kviečia žmones iš karto, vos pastebėjus, pranešti apie skriaudžiamą gamtą, aplinkos teršimo ar niokojimo atvejus bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai AAD PPS tel. (8 5) 273 2995.

Aplinkos ministerijos informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode