Jennifer Lawrence užėmė pirmą daugiausiai uždirbančių aktorių sąrašo vietą

 

„Oskaro“ laureatė Jennifer Lawrence (Dženifer Lorens) antradienį buvo paskelbta daugiausiai uždirbančia aktore pasaulyje – antrus metus iš eilės.

26 metų amerikietė iki mokesčių uždirbo 46 mln. dolerių (40,7 mln. eurų), daugiausia – iš paskutinio „Bado žaidynių“ (Hunger Games) filmo, kuris pelnė 650 mln. dolerių (575 mln. eurų), paskelbė žurnalas „Forbes“.

Atlyginimas už būsimą kosmoso trilerį „Keleiviai“ (Passengers) taip pat padėjo jai aplenkti antroje vietoje likusią Melissą McCarthy (Melisą Makarti), kuri uždirbo 33 mln. dolerių (29 mln. eurų), ir trečioje vietoje likusią Scarlett Johansson (Skarlet Johanson) su 25 mln. dolerių (22 mln. eurų).

J.Lawrence, kuri 2012 metais gavo geriausios aktorės „Oskarą“ už darbą komiškoje dramoje „Optimisto istorija“ (Silver Linings Playbook), per šiuos metus uždirbo mažiau, nei per praėjusius, kai gavo 52 mln. dolerių (46 mln. eurų), tačiau vis tiek užėmė pirmą daugiausiai uždirbančių aktorių moterų sąrašo vietą.

Pirmojo dešimtuko aktorės per 12 mėnesių nuo 2015-ųjų birželio 1-osios iki 2016-ųjų birželio 1-osios bendrai uždirbo 205 mln. dolerių (181,4 mln. eurų) iki mokesčių, nurodo „Forbes“.

Tačiau daugiausiai uždirbančių aktorių vyrų sąrašas, kuris turi būti paskelbtas ketvirtadienį, tikriausiai dar kartą pademonstruos, kad vyrai uždirba daug daugiau už savo koleges.

Atlyginimų skirtumo klausimas žiniasklaidos dėmesį patraukė 2014 metais, kai pavogti ir nutekinti „Sony Pictures Entertainment“ elektroniniai laiškai parodė, kad J.Lawrence už darbą hite „Amerikietiška afera“ (American Hustle) buvo sumokėta mažiau nei jos kolegoms vyrams.

Pernai Patricia Arquette (Patrišija Arket), atsiimdama „Oskarą“ ir sakydama padėkos kalbą, taip pat koneveikė kino industrijoje egzistuojantį atlyginimų skirtumą dėl lyties.

45 metų M.McCarthy uždirbo 10-čia mln. dolerių (8,85 mln. eurų) daugiau nei 2015 metais – dėl gerų užmokesčių už darbą „Vaiduoklių medžiotojuose“ (Ghostbusters), o Jennifer Aniston (Dženifer Aniston), kuri daugiausiai gauna už reklamą su žvaigždžių dalyvavimu, uždirbo 21 mln. dolerių. (18,6 mln. eurų).

Kinė Fan Bingbing, kuri Holivude yra palyginti nežinoma, užbaigia pirmąjį penketuką – ji į sąrašą pateko antrus metus iš eilės, uždirbusi 17 mln. dolerių (15 mln. eurų).

Indė Deepika Padukone (Dipika Padukonė), kuri uždirbo 10 mln. dolerių (8,85 mln. eurų), yra vienintelė kita Holivudui nepriklausanti aktorė, patekusi į šiemetinį sąrašą.

Ši 30-metė, kuri yra 10-oje vietoje, už savo bolivudinius vaidmenis uždirba daug mažiau nei kolegos Holivude, bet kompensuoja tai daugiau kaip tuzinu pelningų reklamos kontraktų, nurodė „Forbes“.

Keturios moterys – viena daugiau nei pernai – uždirbo daugiau negu 20 mln. dolerių (17,7 mln. eurų). Tokių vyrų yra 18.

Vaidyba yra gerai, bet dainavimas gali būti dar geriau. Anksčiau šią vasarą „Forbes“ paskelbė metinį daugiausiai uždirbančių įžymybių šimtuką, kurio pirmoji vieta atiteko Taylor Swift (Teilor Svift), gavusiai 170 mln. dolerių (150,4 mln. eurų), o antroji – „One Direction“, uždirbusiai 110 mln. dolerių (97 mln. eurų).

BNS

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode