Vilniuje vyks aštuntoji pasaulinė Skaidrumo mokykla

 

Pirmadienį Mykolo Romerio universitete Vilniuje prasideda aštuntoji pasaulinė „Transparency International“ Skaidrumo mokykla.

Joje dalyvaus 140 jaunimo lyderių iš beveik 70 pasaulio šalių.

Per mokyklos atidarymą dalyviai susitiks su „Transparency International“ įkūrėju Peteriu Eigenu, pranešė šios su korupcija kovojančios nevyriausybinės organizacijos Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Murvajovas.

Mokyklos tikslas yra supažindinti jaunus žmones su naujausiomis skaidrumo ir antikorupcijos tendencijomis bei įkvėpti juos imtis iniciatyvos savo šalyse.

Savaitės trukmės mokykloje jauni profesionalai lankys intensyvius antikorupcijos kursus, per juos sužinos apie korupciją viešame, gynybos, farmacijos ir kasybos sektoriuose, sporte, politinėse partijose bei versle. Kartu su mokyklos lektoriais dalyviai ieškos būdų, kaip siekti skaidrumo ir kokiais konkrečiai būdais pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime savo šalyse. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams dalyvių įgūdžiams lavinti.

Patirtimi su jaunimu dalinsis geriausi antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš 17 šalių.

Tai yra didžiausias tokio pobūdžio renginys pasaulyje.

Vilnius, liepos 10 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode