Sidabrinė linija – draugystė ir bendravimas telefonu vyresniojo amžiaus žmonėms

 

„Sidabrinė linija“ yra nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga, ilgainiui tapsianti nacionaline pagalbos linija garbaus amžiaus žmonėms, suteikiančia reikiamą pagalbą ir informaciją, nukreipimą į kitas, specializuotą pagalbą teikiančias organizacijas ir, svarbiausia, kontaktą – žmogų, kuriam galima paskambinti 24/7. „Sidabrinė linija“ pradeda savo veiklą siūlydama garbaus amžiaus žmonėms draugystės paslaugą, t.y. galimybę turėti „telefoninį draugą“, kuris reguliariai paskambins pasidomėti, kaip sekasi, paklausti, kaip žmogus jaučiasi, pasiūlyti pagalbos.

Ši kuriama paslauga nesiekia konkuruoti ar atkartoti kitų jau veikiančių pagalbos garbaus amžiaus žmonėms priemonių, o veikiau priešingai, jas papildyti, suteikti reikiamą pagalbą „čia ir dabar“ ar būti tarpininku, padedančiu garbaus amžiaus žmonėms surasti reikiamų paslaugų teikėjus. „Sidabrinės linijos“ kuriamas poveikis:

  • padeda sukurti draugystės, artumo, bendravimo ryšį;
  • mažina atskirtį bei stiprina saugumo jausmą vyresniame amžiuje;
  • praskaidrina nuotaiką bei gerina psichinę sveikatą; 
  • įgalina garbaus amžiaus žmones susidoroti su sunkumais.

Kviečiame dalyvauti savanoriškoje veikloje visus, kurie neabejingi vienišų ir atskirtyje gyvenančių garbaus amžiaus žmonių bendravimo poreikiui. Kviečiame pasidalinti kontaktais tų, kurie mėgsta kalbėtis, tačiau neturi kam pasakyti „labas rytas“ ar palinkėti labos nakties, neturi kam pasiguosti, su kuo pasitarti ar pasidalinti dienos džiaugsmais. „Sidabrinės linijos“ pašnekovas laukia galimybės paskambinti ir pasikalbėti. Juk šiltas, nuoširdus žmogaus balsas – tai, ko laukiame ir ką branginame kiekvienas.

„Sidabrinės linijos“ informacija

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode