Reklama 2

Verslas ir paskolos: kokią įtaką daro valiutų kursai?

Skolinimasis – tai XXI a. žmogaus vizitinė kortelė. Didžioji dalis namų ūkių Lietuvoje yra ėmę kreditus, paskolas ar daiktus pirkę lizingu, t. y. išsimokėtinai. Tie, kurie dar nė karto nesiskolino, yra gimę po laiminga žvaigžde – daug uždirba arba turi turtingus artimuosius. Apie skolinimąsi, pinigus, finansus yra prirašyta begalės straipsnių. Vienuose patariama, kokias paskolas imti, kaip atsakingai skolinis ir apskritai ar verta imti paskolą, kituose aptariama paskolų refinansavimo paslauga, įvairios taupymo alternatyvos ir begalės kitų dalykų. Šiame straipsnyje pabandysime paieškoti atsakymo į klausimą, kaip žmones riboja trumpalaikiai kreditai ir ilgalaikės paskolos.

Ilgalaikė paskola dažniausiai skirta įsigyti būstą ar norint pradėti arba plėsti verslą. Ilgalaikis kreditas – ilgalaikė ir pinigų grąžinimo perspektyva. Paėmę paskolą 15, 20 ar 30 metų, jausite finansinius įsipareigojimus ir tam tikrą naštą, tačiau jei tinkamai įvertinsite savo pajamas ir galimybes laiku mokėti įmokas – didesnio vargo kilti neturėtų. Imant paskolą verslui, derėtų pasikonsultuoti su ekspertais – kiek pelninga jūsų verslo idėja? Gal turite sėkmės ar nesėkmės pavyzdžių? Ką apie tai mano bankas ir ar sutinka finansuoti verslo idėją? Ar verslas bus plėtojamas Lietuvoje, ar užsienyje? Ar verslui neigiamos įtakos gali padaryti įstatymai, galiojantys toje šalyje, o gal finansinę nesėkmę atneš greitai kintantys valiutų kursai ? Verslas tuo ir unikalus, kad, norint, sėkmingai investuoti, reikia apsvarstyti galybę veiksnių.

Ilgalaikės paskolos turi vieną didelį privalumą – jas imant paprastai taikomos žemesnės palūkanų normos nei imant, tarkime, greitąjį kreditą. Žinoma, du pastaruosius variantus lyginti sudėtinga, nes abu jie imami ir teikiami iš esmės skirtingiems rinkos segmentams. Paskolos skirtos tiems, kurie turi stabilias, vidutines ir didesnes nei vidutinės pajamas bei nori įsigyti nekilnojamojo turto čia ir dabar, o ne po 10 ar 20 metų, kai pavyks susitaupyti svajonių būstui. Tuo tarpu greitosios paskolos skirtos tiems, kurie turi nedidelių poreikių – nori nusipirkti ar susiremontuoti automobilį, išvykti į kelionę, pradėti savarankišką gyvenimą, susimokėti už studijas ir t. t. Paprastai trumpalaikės paskolos suma siekia nuo 100 iki 3000 eurų, kai tuo tarpu būsto paskolų sumos prasideda nuo 30 tūkst. Eur.

Trumpalaikiai kreditai iš esmės riboja mažiau, nes įprastai jie imami 6-24 mėn. laikotarpiui, t. y. per tiek laiko turite grąžinti paimtą paskolą ir tiek laiko mokėti įmokas su priaugusiomis palūkanomis. Tačiau žmonės dažnai „paslysta“ ir susižavi „lengvais“ pinigais. Čia ir slypi finansinė nesėkmė, nes kai vienu metu paskui tenka mokėti už kelis kreditus, pinigų nebelieka jokioms kitoms reikmėms. Refinansavimas gali pataisyti padėtį, bet iš esmės greitieji kreditai siejami su didesne finansine trumpalaike rizika. Bet kurios paskolos ėmimo  atveju, nevykdant įsipareigojimų galima netekti ir nekilnojamojo turto, ir atsidurti kreditorių „juoduosiuose sąrašuose“.

Komentarai  

0 #38 fred 2018-10-10 10:01
Gaukite paskolą per 48 valandas

Gera diena

Ar norite būti verslininkas, pradėti projektą ar nusipirkti butą, ar esate bet kokių finansinių sunkumų, ar dabar jūs gaunate pagalbą, ar jūs pamiršote miegą, bandydami gauti paskolą, neleiskite savo svajonių mirti, susisiekite su p. Fredu Larry, už greitą ir patikimą paskolą.

Šios paskolos rūšis siūlome žemiau:

1 Įmonės paskola
2. Verslo paskola
3. Buto paskola
4. Auto paskola
5. Automobilių paskola ir tt

mes siūlome paskolas rimtiems ir sąžiningiems klientams, kurie yra pasirengę bendradarbiauti su mumis, 3% palūkanų norma, nuo 100 000,00 iki 500 000 000 000,00.

Greitai susisiekite su mumis elektroniniu paštu () arba ()

WhatsSap numeris: +2347061892843
Skype: fredlarry12

Pasirašyta
Vadybininkas
P. Fred Larry
Cituoti
0 #37 Martin Laura 2018-09-29 00:13
Sveiki,

Norėdami greitai gauti patikimą ir ilgalaikę paskolą, pasirinkdami 2% palūkanų normą, maloniai prašome pateikti savo paraišką per () Mes padarysime jūsų svajonę!

DĖKOJU!!!
Whatsapp: +2348162551507
Cituoti
0 #36 LARRY ELLISON 2018-09-26 08:44
AR BŪTINA PASKOLOS?

Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar jums reikia lėšų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad išskaitytumėte savo skolą, sumokėtumėte savo sąskaitas ar pradėtumėte gražų verslą? Ar jums reikia lėšų savo projektui finansuoti? El. Paštas: ( ) Mes siūlome garantuotas paskolos paslaugas bet kokia suma ir bet kuriai pasaulio daliai (asmenims, kompanijoms, nekilnojamojo turto agentams ir korporacinėms organizacijoms) pagal mūsų puikią 2% palūkanų normą. Norėdami gauti paraišką ir gauti daugiau informacijos, siųskite atsakymus į šį el. Pašto adresą:
Cituoti
0 #35 kreditailt.lt 2018-09-22 15:44
www.pask 1;linsiu.l& #116;/greiti 1;ji-kredi& #116;ai/
Cituoti
0 #34 kreditailt.lt 2018-09-22 15:41
Citata:
Geriausios paskolos internetu https://kreditailt.lt Tik čia rasite pasirinkimą, atrūšiuotų paskolų pripažintų 2018 metais kaip geriausias metų paskolas
greitieji kreditai http://www.paskolinsiu.lt: https://www.paskolinsiu.lt/greitieji-kreditai/
Cituoti
0 #33 kreditailt.lt 2018-09-22 15:40
Geriausios paskolos internetu https://kreditailt.lt Tik čia rasite pasirinkimą, atrūšiuotų paskolų pripažintų 2018 metais kaip geriausias metų paskolas
Cituoti
0 #32 Hope elinal 2018-09-05 16:40
Ar esate asmeninė paskola, norėdami pradėti verslą ar išplėsti savo verslą? Ar jūsų įmonė, įmonė ar pramonė turi finansinę paramą? Mes teikiame paskolas suinteresuotiems asmenims, ieškantiems paskolų sąžiningai ir dievobankiai. Šios finansinės agentūros paskolos klientams, kurie yra domina @ 2% norma. Tai dizaino programos, atitinkančios jūsų biudžetą, nėra išankstinio apmokėjimo. Jei rimtai reikia skubios paskolos, susisiekite su mumis el. Paštu: .
Cituoti
0 #31 Jean Carlos 2018-09-03 08:01
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu:
Cituoti
0 #30 Jean Carlos 2018-09-03 08:00
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( arba Whatsapp +16234044993 ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: arba WhatsApp +16234044993
Cituoti
0 #29 Gina 2018-09-03 02:48
Mano vardas yra Gina Acampora, šiandien aš kalbėjau kaip laimingiausias žmogus visame laukiniame pasaulyje, ir aš pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, kuris išgelbės mano šeimą nuo prastos situacijos, pavadinsiu visą laukinį pasaulį, ir aš taip labai džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad mano šeima sugrįžta gerai, nes man prireikė 100 000 eurų paskolos, kad galėčiau pradėti visą gyvenimą dėl savo profesijos, nes aš esu viena mama, su 4 vaikais, o visas pasaulis atrodė, kad jis kabo manęs, kol susitiko su Dievu, išsiuntė paskolą, kuri pakeitė mano gyvenimą ir savo šeimos gyvenimą, Dievas, bijodamas įmonės, Nora Mildred, ji buvo išganytojas Dievas, išsiųstas išgelbėti savo šeimą su 100 000 eurų paskola, kreipkitės į
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode