Verslas ir paskolos: kokią įtaką daro valiutų kursai?

Skolinimasis – tai XXI a. žmogaus vizitinė kortelė. Didžioji dalis namų ūkių Lietuvoje yra ėmę kreditus, paskolas ar daiktus pirkę lizingu, t. y. išsimokėtinai. Tie, kurie dar nė karto nesiskolino, yra gimę po laiminga žvaigžde – daug uždirba arba turi turtingus artimuosius. Apie skolinimąsi, pinigus, finansus yra prirašyta begalės straipsnių. Vienuose patariama, kokias paskolas imti, kaip atsakingai skolinis ir apskritai ar verta imti paskolą, kituose aptariama paskolų refinansavimo paslauga, įvairios taupymo alternatyvos ir begalės kitų dalykų. Šiame straipsnyje pabandysime paieškoti atsakymo į klausimą, kaip žmones riboja trumpalaikiai kreditai ir ilgalaikės paskolos.

Ilgalaikė paskola dažniausiai skirta įsigyti būstą ar norint pradėti arba plėsti verslą. Ilgalaikis kreditas – ilgalaikė ir pinigų grąžinimo perspektyva. Paėmę paskolą 15, 20 ar 30 metų, jausite finansinius įsipareigojimus ir tam tikrą naštą, tačiau jei tinkamai įvertinsite savo pajamas ir galimybes laiku mokėti įmokas – didesnio vargo kilti neturėtų. Imant paskolą verslui, derėtų pasikonsultuoti su ekspertais – kiek pelninga jūsų verslo idėja? Gal turite sėkmės ar nesėkmės pavyzdžių? Ką apie tai mano bankas ir ar sutinka finansuoti verslo idėją? Ar verslas bus plėtojamas Lietuvoje, ar užsienyje? Ar verslui neigiamos įtakos gali padaryti įstatymai, galiojantys toje šalyje, o gal finansinę nesėkmę atneš greitai kintantys valiutų kursai ? Verslas tuo ir unikalus, kad, norint, sėkmingai investuoti, reikia apsvarstyti galybę veiksnių.

Ilgalaikės paskolos turi vieną didelį privalumą – jas imant paprastai taikomos žemesnės palūkanų normos nei imant, tarkime, greitąjį kreditą. Žinoma, du pastaruosius variantus lyginti sudėtinga, nes abu jie imami ir teikiami iš esmės skirtingiems rinkos segmentams. Paskolos skirtos tiems, kurie turi stabilias, vidutines ir didesnes nei vidutinės pajamas bei nori įsigyti nekilnojamojo turto čia ir dabar, o ne po 10 ar 20 metų, kai pavyks susitaupyti svajonių būstui. Tuo tarpu greitosios paskolos skirtos tiems, kurie turi nedidelių poreikių – nori nusipirkti ar susiremontuoti automobilį, išvykti į kelionę, pradėti savarankišką gyvenimą, susimokėti už studijas ir t. t. Paprastai trumpalaikės paskolos suma siekia nuo 100 iki 3000 eurų, kai tuo tarpu būsto paskolų sumos prasideda nuo 30 tūkst. Eur.

Trumpalaikiai kreditai iš esmės riboja mažiau, nes įprastai jie imami 6-24 mėn. laikotarpiui, t. y. per tiek laiko turite grąžinti paimtą paskolą ir tiek laiko mokėti įmokas su priaugusiomis palūkanomis. Tačiau žmonės dažnai „paslysta“ ir susižavi „lengvais“ pinigais. Čia ir slypi finansinė nesėkmė, nes kai vienu metu paskui tenka mokėti už kelis kreditus, pinigų nebelieka jokioms kitoms reikmėms. Refinansavimas gali pataisyti padėtį, bet iš esmės greitieji kreditai siejami su didesne finansine trumpalaike rizika. Bet kurios paskolos ėmimo  atveju, nevykdant įsipareigojimų galima netekti ir nekilnojamojo turto, ir atsidurti kreditorių „juoduosiuose sąrašuose“.

Komentarai  

0 #6 Jean Carlos 2018-03-22 02:37
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( arba Whatsapp +16234044993 ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: arba WhatsApp +16234044993
Cituoti
0 #5 Catherine Cole 2018-03-08 13:56
Gera diena,

   Jei esate verslo vyras ar moteris? Jei esate bet kokio finansinio streso ar jums reikia lėšų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos
sumokėti skolą arba sumokėti sąskaitas? Ar turite mažą kredito balą, o jums sunku gauti paskolą iš vietos bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia paskolos ar finansavimo, pavyzdžiui:

a) asmenine paskola
b) švietimas,
c) skolų konsolidavimas,
d) plėtra,
e) ir kt


   Mes siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir bendradarbiauja įstaigoms, kurių metinė palūkanų norma yra 3%. Minimali suma, kurią galite skolintis, yra 2 000,00 USD, maksimali 50 milijonų JAV dolerių. Jei susidomėjote, susisiekite su mumis elektroniniu paštu žemiau.

Susisiekite su mumis:
NAME: ponia Catherine Cole


Greita ir lengva paskola
Cituoti
0 #4 Mrs Christy Walton 2018-03-08 03:15
Aš teikiu paskolas įmonėms ir asmenims su pagrįstomis palūkanų normomis 2%. El. Laiškas: (), jei jus domina paskolos pasiūlymas...
Cituoti
0 #3 Mrs Christy Walton 2018-03-08 03:15
Aš teikiu paskolas įmonėms ir asmenims su pagrįstomis palūkanų normomis 2%. El. Laiškas: (), jei jus domina paskolos pasiūlymas.
Cituoti
0 #2 Oceanfinances12@gmai 2018-01-13 06:16
DO YOU NEED 100% FINANCE? We give out loans with an Affordable interest rate of 1.00%

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email:
Cituoti
0 #1 Jannik 2017-11-12 00:33
Taigi aš nusprendžiau skolintis iš vieno draugo, pasakiau jai apie tai, kas nutiko, ir ji atsakė, kad ji gali man padėti, ji man pasakė apie tam tikrą paskolos bendrovę, kuri gali man padėti bet kokiai paskolai, kurią reikia man ir siūlo labai mažą 2% palūkanų normą. Ji man pasakė, kaip ji paėmė paskolą iš savęs ir nurodė, kaip kreiptis dėl paskolos, aš padariau tai, ką ji pasakė.

Aš kreipiausi per šį el. Pašto adresą: . Aš niekada negalėjau to patikėti, bet mano didžiausiam nustebinkui gavau paskolą per 24 valandas.

Dabar aš dar kartą džiaugiuosi ir turtingu, dėkoju Dievui, kad tokia paskolos bendrovė, kaip tai yra, vis dar egzistuoja, nes visur yra sukčiai.

Mano patarimas visiems ten, kuriems reikia paskolos, yra susisiekti su , ir jie niekada nepasieks jūsų, jūsų gyvenimas pasikeis, kaip ir mano.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode