Verslas ir paskolos: kokią įtaką daro valiutų kursai?

Skolinimasis – tai XXI a. žmogaus vizitinė kortelė. Didžioji dalis namų ūkių Lietuvoje yra ėmę kreditus, paskolas ar daiktus pirkę lizingu, t. y. išsimokėtinai. Tie, kurie dar nė karto nesiskolino, yra gimę po laiminga žvaigžde – daug uždirba arba turi turtingus artimuosius. Apie skolinimąsi, pinigus, finansus yra prirašyta begalės straipsnių. Vienuose patariama, kokias paskolas imti, kaip atsakingai skolinis ir apskritai ar verta imti paskolą, kituose aptariama paskolų refinansavimo paslauga, įvairios taupymo alternatyvos ir begalės kitų dalykų. Šiame straipsnyje pabandysime paieškoti atsakymo į klausimą, kaip žmones riboja trumpalaikiai kreditai ir ilgalaikės paskolos.

Ilgalaikė paskola dažniausiai skirta įsigyti būstą ar norint pradėti arba plėsti verslą. Ilgalaikis kreditas – ilgalaikė ir pinigų grąžinimo perspektyva. Paėmę paskolą 15, 20 ar 30 metų, jausite finansinius įsipareigojimus ir tam tikrą naštą, tačiau jei tinkamai įvertinsite savo pajamas ir galimybes laiku mokėti įmokas – didesnio vargo kilti neturėtų. Imant paskolą verslui, derėtų pasikonsultuoti su ekspertais – kiek pelninga jūsų verslo idėja? Gal turite sėkmės ar nesėkmės pavyzdžių? Ką apie tai mano bankas ir ar sutinka finansuoti verslo idėją? Ar verslas bus plėtojamas Lietuvoje, ar užsienyje? Ar verslui neigiamos įtakos gali padaryti įstatymai, galiojantys toje šalyje, o gal finansinę nesėkmę atneš greitai kintantys valiutų kursai ? Verslas tuo ir unikalus, kad, norint, sėkmingai investuoti, reikia apsvarstyti galybę veiksnių.

Ilgalaikės paskolos turi vieną didelį privalumą – jas imant paprastai taikomos žemesnės palūkanų normos nei imant, tarkime, greitąjį kreditą. Žinoma, du pastaruosius variantus lyginti sudėtinga, nes abu jie imami ir teikiami iš esmės skirtingiems rinkos segmentams. Paskolos skirtos tiems, kurie turi stabilias, vidutines ir didesnes nei vidutinės pajamas bei nori įsigyti nekilnojamojo turto čia ir dabar, o ne po 10 ar 20 metų, kai pavyks susitaupyti svajonių būstui. Tuo tarpu greitosios paskolos skirtos tiems, kurie turi nedidelių poreikių – nori nusipirkti ar susiremontuoti automobilį, išvykti į kelionę, pradėti savarankišką gyvenimą, susimokėti už studijas ir t. t. Paprastai trumpalaikės paskolos suma siekia nuo 100 iki 3000 eurų, kai tuo tarpu būsto paskolų sumos prasideda nuo 30 tūkst. Eur.

Trumpalaikiai kreditai iš esmės riboja mažiau, nes įprastai jie imami 6-24 mėn. laikotarpiui, t. y. per tiek laiko turite grąžinti paimtą paskolą ir tiek laiko mokėti įmokas su priaugusiomis palūkanomis. Tačiau žmonės dažnai „paslysta“ ir susižavi „lengvais“ pinigais. Čia ir slypi finansinė nesėkmė, nes kai vienu metu paskui tenka mokėti už kelis kreditus, pinigų nebelieka jokioms kitoms reikmėms. Refinansavimas gali pataisyti padėtį, bet iš esmės greitieji kreditai siejami su didesne finansine trumpalaike rizika. Bet kurios paskolos ėmimo  atveju, nevykdant įsipareigojimų galima netekti ir nekilnojamojo turto, ir atsidurti kreditorių „juoduosiuose sąrašuose“.

Komentarai  

0 #20 Jean Carlos 2018-07-03 08:23
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą. Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir juridiniams asmenims 3% palūkanų normos. Aš atidavau paskolą rimtiems žmonėms, kurie nori paskolos, jei norėtumėte sužinoti šį el. Laišką:
Cituoti
0 #19 Helen Daneil 2018-07-02 12:54
Ar jums reikia bet kokios rūšies paskolos? Mes esame sparčiausiai pasaulyje skolinanti kompanija. Čia yra jūsų galimybė gauti paskolą iš mūsų įmonės, kurios palūkanų norma yra 2%. Mūsų paskolos yra užtikrintos ir garantuotos. Greitai paskolos per kelias minutes. Susisiekite su mumis šiandien, jei jums šiuo metu reikia paskolos pasiūlymo. Prašome grįžti į mus, jei norėtumėte pasinaudoti mūsų el. Paštu, norėdami gauti paskolą: . Rekomenduojame susisiekti su tikraja herojau, pasitikėjimu ir veiksminga paskolų bendrove. Pritariu tiek asmenims, tiek vyriausybei už puikų našumą. Norėdami gauti paskolą, grįžkite, jei norėtumėte pasinaudoti mūsų el. Pašto adresu:
Pagarbiai
Ponia Helena Daniel
Cituoti
0 #18 Debbie Holmes 2018-07-01 01:59
Enviar esta empresa legítima por correo electrónico; , whatsapp +1(214)305-8945, para un préstamo real. Recibí mi préstamo de ellos después de leer acerca de sus ofertas de préstamos aquí en Facebook y mis deudas están completamente resueltas ahora
Cituoti
0 #17 Jean Carlos 2018-06-14 03:34
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( arba Whatsapp +16234044993 ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: arba WhatsApp +16234044993
Cituoti
0 #16 fred 2018-06-09 09:15
Ar jums reikia paskolos?
Ar esate finansų krizės ar turite pinigų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte sumokėti skolą arba sumokėti priemoką arba pradėti verslą? Ar turite mažą kredito reitingą ir ar jums kyla problemų gauti paskolas iš vietinių bankų ir kitų finansų įstaigų? Tai yra galimybė gauti paskolą iš mūsų organizacijos. Mes teikiame paskolas asmenims šiais tikslais ir dar daugiau. Asmeninės paskolos, verslo plėtra, įmonių steigimas, skolų konsolidavimas ir sunkūs pinigai. Mes teikiame 3% palūkanų normos paskolas. Susisiekite su mumis el. Paštu:
Whatsap: +919654763221
Cituoti
0 #15 Elena 2018-06-08 20:09
Gerbiami paskolų ieškotojai

Ar esate bet kokių finansinių sunkumų? Ar norite pradėti savo verslą? Ši paskolų kompanija buvo įsteigta žmogaus teisių organizacija visame pasaulyje, kurios vienintelis tikslas buvo padėti neturtingiesiems ir žmonėms, patiriantiems finansinių sunkumų. Jei norite kreiptis dėl paskolos, grįžkite pas mus su išsamia informacija el. Paštu

Vardas:
Reikalinga paskolos suma:
Paskolos trukmė:
Mobilaus telefono numeris:

Ačiū ir Dievas palaimintas
KONFIDENCIJA
Elena
Cituoti
0 #14 fred 2018-06-08 00:38
Ar jums reikia paskolos?
Ar esate finansų krizės ar turite pinigų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte sumokėti skolą arba sumokėti priemoką arba pradėti verslą? Ar turite mažą kredito reitingą ir ar jums kyla problemų gauti paskolas iš vietinių bankų ir kitų finansų įstaigų? Tai yra galimybė gauti paskolą iš mūsų organizacijos. Mes teikiame paskolas asmenims šiais tikslais ir dar daugiau. Asmeninės paskolos, verslo plėtra, įmonių steigimas, skolų konsolidavimas ir sunkūs pinigai. Mes teikiame 3% palūkanų normos paskolas. Susisiekite su mumis el. Paštu:
Whatsap: +919654763221
Cituoti
0 #13 Ryan 2018-06-04 22:40
Ar jums reikia teisėtos ir greito paskolos paslaugos?
Šiuo metu siūlome 3% visų rūšių paskolų, verslo paskolų, asmeninių paskolų, automobilių paskolų, žemės ūkio paskolų ar projekto finansavimo? Mes siūlome paskolas įmonėms ir asmenims visame pasaulyje, skolų konsolidavimą, net jei turite mažą kredito balą ir sunku gauti paskolas iš savo vietinių bankų ar finansų įstaigų? , o dabar sunku dirbti su savo banku ar kitomis finansų institucijomis? Ar reikia skubios paskolos, jei taip, atsiųskite mums el. Laišką per
() mes suteikiame visų rūšių paskolas.
Cituoti
0 #12 ben carson 2018-05-30 18:20
Sveiki

       Ar jums reikia finansinės pagalbos? Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte įsigyti naują namą, ar norite investuoti, ar reikia greitai gauti finansinę paramą, kai palūkanų norma yra 3%? mokėti nesumokėtas sąskaitas? Ar tu atmetai tiek daug bankų?

    Ar reikia finansuoti savo verslo plėtrą? asmeniniai pinigai dėl asmeninių priežasčių? Mes esame pasiryžę spręsti visas savo finansines problemas. Kreipkitės į kitus klausimus ir pateikite užklausą dėl šios paskolos pasiūlymo

   susisiekite su mumis el. paštu:

Pagarbiai
Benas Carsonas


3% ir realios paskolos
Cituoti
0 #11 LUIS CARLOS 2018-05-29 08:51
AR BŪTINA TIESIOGIAI TAIKO APSKAI?

Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskola skiriasi nuo verslo iki asmeninių paskolų arba ilgalaikių ar trumpalaikių sąlygų su palankiomis palūkanų normomis (2%). Mūsų paskolos procesas yra labai greitas ir patikimas su garantijomis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, apsilankykite mūsų elektroninio pašto adresu ( ), praneškite mums apie paskolos sumą, kurios jums reikia, ir norite gauti paskolos trukmę. Mes tikiuosi išgirsti iš tavęs. Galite išsiųsti pranešimą žemiau esančiame el. Pašto adresu.

PASTABA: visas el. Laiškas turi būti siunčiamas į:
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode