S. Skvernelis kartoja: Vyriausybė ketina suvaldyti šilumos brangimą

 

remjeras Saulius Skvernelis dar kartą pareiškė, kad Vyriausybė svarsto įvairias priemones suvaldyti biokuro, o kartu – ir šilumos kainų augimą. Pasak jo, Valstybinių miškų urėdijai nurodyta padidinti biokuro žaliavos pasiūlą. 

„Mato Vyriausybė (galimybes mažinti šilumos kainas – BNS) ir mažins. Valstybinių miškų urėdija dalyvaus intervencijoje, jeigu reikės tiekti tiek biokurą, tiek ir tas bioatliekas, kurios lieka nuo miško kirtimo. Energetikos ministerija pasiryžusi rasti sprendimus, kaip būtų biokuro katilai pritaikyti šitos žaliavos, likusios nuo miško kirtimo, deginimui“, – trečiadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė S. Skvernelis. 

„Valstybinių miškų urėdijai yra duotas nurodymas, ir tą puikiai žino aplinkos ministras. Jeigu reikalinga įsigyti papildomos technikos, kad galėtų tiekti biokurą į biržą, tai ir bus padaryta“, – pridūrė premjeras. 

Premjeras kol kas neatskleidė visų svarstomų priemonių, siekiant suvaldyti prognozuojamą šilumos kainų augimą. 

„Ieškome ir kitų alternatyvių būdų. Artimiausiu metu Vyriausybė pristatys taip pat, kad nebūtų pagrindo biokuro kainai kilti, ir tai susiję taip pat su šildymu (...) Mes paminėsime jums, kai bus konkretus sprendimas“, – teigė S. Skvernelis.

Kainų komisijos vadovė Inga Žilienė trečiadienį Seimo Energetikos komisijoje sakė, kad šilumos kaina dėl brangstančio biokuro augs trijuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Kaune ir Klaipėdoje šiluma, pasak jos, pigs. 

Vilnius, spalio 3 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai  

0 #1 Barbara 2018-11-23 23:52
Hello. I see that you don't update your website too often. I know that writing articles is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows you to create new posts
using existing content (from article directories or other pages
from your niche)? And it does it very well. The new posts are unique and pass the
copyscape test. Search in google and try: miftolo's tools

Here is my page - MiguelJuicy: https://JessBad.wix.com
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode