Daugiau kaip pusė gyventojų mano, kad naujasis prezidentas turėtų susitikti su V. Putinu

 

Daugiau kaip pusė šalies gyventojų mano, kad naujasis Lietuvos prezidentas turėtų susitikti su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, rodo pirmadienį paskelbti apklausos rezultatai.

Naujienų portalo delfi.lt užsakytoje „Spinter tyrimų“ apklausoje teirautasi nuomonės, ar išrinktas Lietuvos prezidentas turėtų susitikti su Rusijos vadovu, ir pateikiami galimi atsakymų variantai.

Aštuoni procentai respondentų pasirinko atsakymą „Taip, turėtų kryptingai siekti susitikimo savo iniciatyva“. 36 proc. apklaustųjų nurodė, kad „taip, pasitaikius progai turėtų stengtis tai padaryti“. 20 proc. respondentų pasirinko variantą „taip, bet tik sulaukus Rusijos kvietimo be jokių išankstinių sąlygų“.

19 proc. respondentų nurodė atsakymą „ne“, o dar 15 proc. nežinojo arba neatsakė.

Apklausoje dalyvavo gyventojai nuo 18 iki 75 metų. Apklausa atlikta standartizuoto interviu metodu. 60 proc. apklausos atlikta tiesioginės paklausos būdu akis-į-akį, o 40 proc. internetu.

Vilnius, gegužės 20 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode