Lietuvoje nustatyti dar penki koronaviruso atvejai, bendras skaičius – 26

Antradienio vakarą nustatyti dar penki nauji koronaviruso atvejai, iš viso šalyje iki šiol infekcija nustatyta 26 žmonėms.

 

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, jog šie asmenys izoliuoti ir gydomi Vilniuje, Santaros klinikose.

Visi  atvejai yra įvežtiniai – pacientai neseniai grįžo iš užsienio, lankėsi tokiose šalyse kaip Belgija, Šveicarija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Kuba.

Dėl naujų atvejų pradėti epidemiologiniai tyrimai.

Kaip praneša Santaros klinikos, jaunas vyras kovo 15 dieną grįžo iš užsienio, kur lankėsi Briuselyje, Ženevoje, Meribelyje. Jis blogai pasijuto kovo 16 dieną, o į Infekcinių ligų centrą kreipėsi kovo 17-ąją.

Jauna moteris kovo 10 dieną pradėjo prastai jaustis, o kovo 17 dieną, parskridusi iš Londono, kreipėsi į Santaros klinikas.

Vidutinio amžiaus moteris nuo vasario 24 dienos iki kovo 8 dienos viešėjo Kuboje. Kovo 13 dieną pradėjo smarkiai kosėti, karščiuoti ir kovo 17 dieną kreipėsi į ligoninę.

Lietuvoje kiek anksčiau antradienį nustatyti keturi nauji atvejai: du Vilniuje – neseniai iš Olandijos ir Čekijos grįžusiems žmonėms, bei du Klaipėdoje – žmonėms, grįžusiems iš Šiaurės Italijos ir Danijos.

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad iš Austrijos neseniai grįžęs asmuo gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje.

Kol kas visi Lietuvoje patvirtinti atvejai yra įvežtiniai.

Vieno Panevėžyje gydomo paciento būklė yra sunki.

BNS

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode