Į Lietuvą parskrenda lėktuvai iš Londono, Alikantės, Oslo, Klaipėdoje laukiama keltų

Trečiadienį į Lietuvą specialiaisiais reisais parskrenda iš Alikantės, Londono ir Švedijos grįžtantys lietuviai, Klaipėdoje ruošiamasi priimti keltus iš Švedijos ir Vokietijos.

Trečiadienio rytą Vilniuje leisis lėktuvas iš Alikantės, o prieš vidurnaktį – iš Londono. Į Kauno oro uostą apie 17 valandą suplanuotas skrydis iš Oslo, apie 18 valandą – iš Vaxjo Smaland oro uosto Švedijoje.

Į Klaipėdos jūrų uostą pagal įprastą tvarkaraštį 9 val. atvyksta „DFDS Seaways“ keltai iš Karlshamno Švedijoje, 18 val. – iš Kylio, Vokietijos.

Vidurdienį uostamiestį taip pat turėtų pasiekti „TT-Line“ keltas iš Treleborgo, Švedijos.

Savivaldybės, kurių teritorijoje yra valstybės sienos kirtimo vietos, nuo antradienio privalo izoliuoti iš užsienio grįžtančius gyventojus. Klaipėdoje šis terminas pavėlintas iki trečiadienio.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymu, visi iš užsienio grįžę asmenys privalomai 14 dienų bus izoliuojami savivaldybių patalpose. Taip pat numatyta, kad į savivaldybių parengtas patalpas turi būti gabenami ir lengva koronaviruso forma sergantys gyventojai.

Didmiesčių merai tvirtina, kad tai apsunkins kovą su COVID-19, bus eikvojami administraciniai ir gydytojų ištekliai, jų mažiau liks sunkiems ligoniams, o tai kainuos gyvybes.

Autorė Austėja MASIOKAITĖ-LIUBINIENĖ

Vilnius, kovo 25 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode