Karantinas bus tęsiamas iki gegužės 11 dienos, bet švelninamos sąlygos – premjeras

Vyriausybė karantiną planuoja pratęsti iki gegužės 11 dienos, bet bus švelninamos jo sąlygos, sako premjeras Saulius Skvernelis.

„Vyriausybės posėdy bus klausimas svarstomas, yra siūlymas pratęsti iki gegužės 11 dienos, tam pačiam posėdy bus priimti sprendimai dėl kitų veiklos sričių atlaisvinimo, tai bus susiję su tolesne paslaugų, verslo plėtra, kaip pavyzdys – lauko kavinės, grožio tam tikros paslaugos“, – antradienį Seime žurnalistams sakė premjeras.

Pasak Vyriausybės vadovo, bus svarstoma galimybė atnaujinti planinių sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, leidžiama vesti treniruotes gryname ore.

„Taip pat trečiadienį sveikatos apsaugos ministras pristatys planą, kaip bus atnaujintos planinės paslaugos gydymo įstaigose, atsiras galimybės tam tikros sporto rūšims lauke neprofesionalioms, treniruotėms, taip pat bus priimti sprendimai dėl muziejų ir bibliotekų lankymo“, – sakė S. Skvernelis.

Autorė Milena Andrukaitytė

Vilnius, balandžio 21 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode