VSAT: Baltarusija leidžia atvykti baltarusiams ir turintiems leidimus gyventi ar dirbti

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) teigimu, Baltarusija į šalį leidžia atvykti baltarusiams bei užsieniečiams, kurie turi darbo vizas, darbo sutartis ar leidimus gyventi Baltarusijoje. 

Apie tai, kad kaimyninė šalis keleiviniam transportui uždarė sieną su Lietuva, Latvija, Ukraina ir Lenkija pranešta ketvirtadienį popiet. Tai motyvuojama saugumo reikalavimais dėl koronaviruso. Krovininio transporto srautai neribojami. 

Penktadienio naktį pasieniečiai pastebėjo, kad kai kurie lengvaisiais automobiliais vykę asmenys į Baltarusiją buvo įleisti. 

Iš viso keturiuose pasienio postuose – Lavoriškių, Medininkų, Šalčininkų ir Raigardo –  į kaimyninę šalį naktį įleisti buvo 19 lengvųjų automobilių, šeši autobusai ir pusketvirto šimto krovininių automobilių. 

VSAT prognozuoja, kad penktadienį šviesiuoju paros metu pralaidumo statistika gali šiek tiek išaugti, tačiau pažymi, kad dėl pandemijos ir kitų apribojimų vykstančiųjų lengvaisiais automobiliais srautas ir taip buvo buvo nedidelis

Baltarusijoje daugiau kaip du mėnesius vyksta protesto akcijos prieš rinkimus suklastojusį autoritarinį prezidentą Aliaksandrą Lukašenką.

Autorius Margiris Meilutis

VRM nuotrauka

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode