Parama
Didžiausias pasaulyje „Lego“ laivas per Lietuvą plauks sausuma

Didžiausias pasaulyje bendrovės DFDS iš „Lego“ kaladėlių pastatytas laivas aplankys tris didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną ir Klaipėdą. Beveik 3 tonas sveriantis keltas sausuma „plauks“ iš sostinės į pajūrį rugsėjo 16-18 dienomis. Apsilankymas Lietuvoje – dalis ilgos laivo kelionės po 24 Europos miestus, minint 150-ąsias DFDS įkūrimo metines.


12 metrų ilgio laivas iš „Lego“ kaladėlių kelionę per Lietuvą pradės rugsėjo 16 d., 13 val., Vilniaus Katedros aikštėje vyksiančios šventės metu. Iš sostinės rugsėjo 17 d. laivas pasieks Kauno Žalgirio arenos aikštę, kur nuo vidurdienio džiugins laikinosios sostinės gyventojus su šeimomis. Kelionė po Lietuvą baigsis rugsėjo 18 d. Klaipėdoje, Šiaurės rage. Ten laivą į Estiją išlydės Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.
Šių didmiesčių gyventojai ir svečiai kviečiami laivą pasitikti su šeimomis ir įsijungti į nuotaikingą jo kelionės per Lietuvą šventę. Kiekviename laivo aplankytame mieste lankytojų lauks pažintinės viktorinos, įvairūs konkursai su prizais, nutrūktgalviški žaidimai vaikams su laivo „įgula“ ir, žinoma, konstravimas iš „Lego“.
„Didžiausias pasaulyje DFDS „Lego“ laivas pastatytas visų DFDS darbuotojų rankomis visoje Europoje. 75 vietose, 20 šalių, kuriose veikia mūsų įmonė, darbuotojai jungė „Lego“ kaladėles ir jos virto 12 metrų ilgio, 1,67 metrų pločio ir beveik 3 metrų aukščio laivu. Jo svoris siekia beveik 3 tonas. Laivui pastatyti sunaudota daugiau nei milijonas „Lego“ kaladėlių, kurias sudėti prireikė 900 žmogaus darbo valandų. Taip paminėjome 150-ąjį DFDS gimtadienį“, - sakė komunikacijų ir ryšių su visuomene Baltijos šalims vadovas Vaidas Klumbys.
„Šis bendras laivo statymas tapo simboliu, kad visi drauge galime nudirbti pasaulyje mus garsinančius darbus, didesnius už mus pačius, didesnius, nei kas nors iki šiol yra padaręs. Šia idėja ir mūsų džiaugsmu norime pasidalinti su visais Lietuvos gyventojais“,– kalbėjo DFDS prezidentas Nielsas Smedegaardas.
Į Gineso rekordų knygą įtrauktas „Lego“ laivas, pavadintas „Jubilee Seaways“, aplankys DFDS maršrutų tinklą – 24 Europos miestus, tarp kurių: Geteborgas, Kalė, Djepas, Kylis, Oslas, Londonas, Amsterdamas ir kiti. Jis jau dalyvavo didžiųjų burlaivių regatoje Blythe (Jungtinėje Karalystėje), taip pat dalyvaus „Lego World“ parodoje Utrechte bei Kopenhagoje.

Vaidas KLUMBYS
AB DFDS Seaways

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode