Parama
Muitininkai sulaikė beveik 200 tūkst. eurų vertės kontrabandinių cigarečių krovinį

Medininkų kelio poste muitininkai sulaikė beveik 200 tūkst. eurų baltarusiškų kontrabandinių cigarečių.

Ankstyvą trečiadienio rytą Vilniaus teritorinės muitinės Medininkų kelio posto muitininkai skaičiavo sulaikytas kontrabandines cigaretes – dviguboje puspriekabės sienelėje neteisėtai gabenta pusantro šimto dėžių rūkalų. Muitinės kriminalistai dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Kaip pranešė Vilniaus teritorinė muitinė, iš Baltarusijos į Medininkų kelio postą krovininiu „Volvo“ su puspriekabe „Krone“ įvažiavęs Rusijos pilietis A.Sh. elgėsi ramiai – be krovinio atvykęs vyras, matyt, tikėjosi nekristi muitininkams į akis. Pareigūnai, įvertinę riziką, transporto priemonę nukreipė rentgeno kontrolės sistemos patikrai.

Vos gavus rentgenogramą muitininkams iškart tapo aišku, kad puspriekabės viduje pasistengta sukurti iliuzinį vaizdą – jos priekyje buvo įrengta dviguba sienelė, į kurią, dairantis po puspriekabės vidų, galima ir neatkreipti dėmesio.

Išardžius slėptuvę suskaičiuota, kad joje gabenta 155 į juodus polietileninius maišus įpakuotos „Fest“ cigarečių dėžės. Visi tabako gaminiai pažymėti Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl kontrabandos gabenimo, neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

„Volvo“ vairuotojas sulaikytas, bus sprendžiama dėl kardomosios priemonės jam skyrimo.

Vilnius, rugsėjo 22 d. (BNS).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode