Parama
Teismas leido suimti prekyba narkotikais įtariamą taboro gyventoją, iš jos paimtas vaikas

Vilniaus miesto apylinkės teismas pirmadienį mėnesiui leido suimti prekyba narkotikais įtariamą čigonų taboro gyventoją. Iš jos paimtas ir Vaikų teisių apsaugos tarnybos darbuotojams perduotas 7 mėnesių vaikas, pranešė policija.

Ankstyvą šeštadienio rytą Vilniaus miesto 2-ojo policijos komisariato kriminalistai kartu su Mobiliosios kuopos pareigūnais stebėjo taborą ir jo prieigas. Pareigūnai pastebėjo, kaip viename taboro namų vyksta prekyba narkotinėmis medžiagomis.

Kriminalistai neatidėliotinai atliko kratą ir surado svarstykles, priemonių narkotinėms medžiagoms fasuoti bei nusikalstamu būdu įgytus 200 eurų. Šalia namų rastas stiklainis su 37 folijos lankstinukais, kuriuose, įtariama, heroinas.

Buvo sulaikyta ir į areštinę uždaryta romų tautybės 21 metų moteris, pranešė policija.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

Už šią nusikalstamą veiką numatyta laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Vilnius, spalio 4 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode