Parama
Prezidentė priėmė apylinkių teismų teisėjų priesaikasLietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus dėl 4 apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.


Šalies vadovė pabrėžė, kad šiandien naujieji teisėjai prisiekė būti ištikimi Lietuvai, garbingai atlikti savo pareigas, ginti žmogaus teises, būti nešališki, sąžiningi ir humaniški.
Prezidentės teigimu, nuo kasdienio teisėjų darbo priklausys Lietuvos žmonių likimai, todėl teisingumo vykdymas turi būti ne mechaninis įstatymų taikymas, o kūrybinis procesas, kai įdedamos visos pastangos, kad sprendimas ne formaliai atitiktų įstatymo raidę, bet būtų teisingas žmogui.
Akmenės rajono apylinkės teismo teisėja paskirta Aušra Diržienė; Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja – Lina Greičiūtė-Petrauskienė; Kauno apylinkės teismo teisėju paskirtas Audrius Meilutis; Šiaulių apylinkės teismo teisėja – Irma Valiuškienė.
Visiems prisiekusiems teisėjams Prezidentė palinkėjo stiprybės ir ryžto vykdant tikrąjį teisingumą ir stiprinant teisinę Lietuvos valstybę.


Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija


Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode