Galingą dublį surinkęs J. Valančiūnas siautėjo prieš D. Sirvydžio komandą

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną labai solidų mačą, o jo vedamas „Memphis Grizzlies“ (13-12) klubas namuose 109:95 (35:17, 18:26, 31:30, 25:22) patiesė „Detroit Pistons“ (8-21), kuriam atstovauja Deividas Sirvydis.

Jonas buvo vienas rezultatyviausių mačo žaidėjų ir surinko 17 taškų (7/14 dvitaškių, 3/3 baudų) bei sugriebė 15 kamuolių.

Lietuvis taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tris sykius suklydo bei surinko tris pražangas.

Rezultatyviau už jį rungtynėse žaidė tik 29 taškus pelnęs „Grizzlies“ lyderis Ja Morantas.

Detroito komandą treniruojantis Dwane'as Casey D.Sirvydžio į aikštę šiame mače neleido. Beje, D.Casey buvo ilgametis J.Valančiūno treneris, kai šis atstovavo „Toronto Raptors“.

Detroito komanda trumpai pirmavo tik pačioje mačo pradžioje. Po to šeimininkai perėmė iniciatyvą ir atgal nesižvalgė. Antrame kėlinyje jų persvara siekė rekordinį 21 tašką, tačiau „Pistons“ atsisakė pasiduoti ir trečio ketvirčio pradžioje buvo sugebėję priartėti vieno metimo atstumu.

Visgi tuomet ėmė siautėti Ja Morantas, antroje mačo pusėje pelnęs 21 iš savo 29 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „Grizzlies“ išjungė varžovų puolimą ir neleido jiems pelnyti taškų šešias minutes ir tai galiausiai Detroitą nuskandino.

Tai buvo antra „Grizzlies“ pergalė iš eilės ir Vakarų konferencijoje jie užima devintąją vietą.

„Grizzlies“: Ja Morantas 29, Jonas Valančiūnas 17 (15 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 16, Brandonas Clarke'as 12, Desmondas Bane'as 10.

„Pistons“: Delonas Wrightas ir Jerami Grantas po 16, Joshas Jacksonas 15.