Ssc pirmasis
Buhalterinė apskaita Vilniuje

 

Buhalterinės apskaitos tvarkymas būtinas kiekvienoje įmonėje, nesvarbu, kokio ji yra dydžio. Tai padeda gauti informaciją, reikalingą priimant įvairius ekonominius sprendimus, sudaryti finansinę atskaitomybę.

Kai kurios įmonės turi savo pastovius buhalterius, kitos juos samdo tik tam tikroms užduotims atlikti. Kiekvienas iš šių variantų turi savo pliusų bei minusų. turėti nuolat įmonėje dirbantį buhalterį patogu, nes jis pasiekiamas bet kada, kai tik reikia. Tačiau, kai nėra pakankamai darbo, buhalteriui vis tiek reikia mokėti atlyginimą. Samdant buhalterį konkrečiai užduočiai atlikti su tokia problema nesusiduriama, tačiau jo nebus nuolat po ranka. Iš tiesų, daugeliu atvejų finansiškai naudingiau samdyti buhalterį konkrečioms užduotims atlikti.

Jeigu jums reikalinga buhalterinė apskaita Vilniuje, nedvejodami kreipkitės į Finansų apskaitos centrą. Esame patikima, nuo 2000 metų veikianti specializuota buhalterinių paslaugų įmonė. Turime kvalifikuotus apskaitos specialistus bei naudojame modernią kompiuterizuotą apskaitos sistemą, todėl mūsų teikiamos paslaugos yra aukščiausios kokybės. Teikiame dalines ir pilnas apskaitos tvarkymo paslaugas.

Mūsų tikslas – patenkinti klientai, todėl stengiamės patenkinti jų pageidavimus. Kiekvienas klientas mums vienodai svarbus, skiriame jam išskirtinį dėmesį. Juk be jų nebūtų mūsų.

Paslaugas teikiame kvalifikuotai, veikiame sąžiningai, rūpinamės klientų interesais, vadovaujamės LR įstatymais ir kitais galiojančiais teisės aktais.

Garantuojame klientų duomenų saugumą bei konfidencialumą. Jų saugumą užtikriname laikydami profesionaliai parengtose kompiuterizuotose apskaitos sistemose. Finansų apskaitos centro paslaugos yra operatyvios ir lanksčios, nes savo klientams suteikiame prieigą per internetą prie buhalterinės apskaitos programos iš bet kurios vietos.

Jeigu jums aktuali buhalterinė apskaita Vilniuje, geriausias pasirinkimas - Finansų apskaitos centras. Užtikrinkite kokybišką savo įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą greitai bei paprastai. Susisiekite su mumis ir pamirškite su apskaita susijusias problemas.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode