Ssc pirmasis
Rudeninė mugė vilios itin plačiu asortimentu

 

Spalio 19 – 20 dienomis į šv. Pranciškaus Asyziečio aikštę Mažeikių miesto gyventojus ir svečius suburs didžiulė mugė “Rudens spalvos”. Susirinkusius į mugę pasitiks gerokai virš 100 amatininkų, tautodailininkų ir įvairiausių prekių ženklų atstovų iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių.

Mugėje bus galima įsigyti ne tik šiam sezonui būdingų sodinukų bet ir rudeniniam orui aktualių prekių. Šaltąjį metų laikotarpį norisi įsisukti į šiltą megztinį, apsivynioti jaukų šaliką ir apsimauti storas kojines. Mugėje sukti galvos apie tai nebereikės. Čia galėsite įsigyti ne tik šiltus, bet ir stilingus vilnos ir tekstilės gaminius visai šeimai. Įvairiausių prekių ženklų atstovai pristatys išskirtinės kokybės, lietuvių gamybos rankines ir aksesuarus bei abejingų nepaliekančius papuošalus.

Kovai prieš sezonines ligas mugėje bus galima įsigyti iš Lietuvos pievų ir laukų rankomis atrinktų vaistažolių bei medaus. Alkį pajutus, pro šalį praeiti neleis rūkytos ir vytintos mėsos kvapas bei tautinio paveldo duonos ir konditerijos gardėsiai, kurių čia bus apstu.

                      Nepraleiskite progos apsilankyti mugėje “Rudens spalvos”, kuri veiks:

spalio 19 d.(penktadienį) – nuo 10 val. iki 18 val.;

spalio 20d. (šeštadienį) – nuo 09 val. Iki 16 val.

                      “Rudens spalvos” Facebook renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/583584588723444/ 

                      Mugę organizuoja: www.mugiucentras.lt

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode