Parama dėkojame

Lietuvos čempionų vardai – mažeikiškiams

Paskutinės metų smiginio varžybos prasidėjo Tarpklubinių varžybų nugalėtojų apdovanojimu. Per visą 2015 metų sezoną vykusias komandines varžybas laimėjo Mažeikių DARTS klubo vyrai, įrodę esąs stipriausias 2015 metų smiginio klubas Lietuvoje. Antroje vietoje liko Vilniaus klubas, treti – Šiaulių sportininkai.

2015 metų čempionatas prasidėjo individualia rungtimi. Vyrų grupėje tarp 66 sportininkų geriausiai sekėsi Arūnui Čipliui, kuris finale susitiko su kauniečiu Dariumi Labanausku. Šiais metais D. Labanauskas buvo stipresnis ir atsikovojo pernai prarastą čempiono titulą. A. Čiplys iškovojo sidabrą. Kitiems mažeikiškiams sekėsi prasčiau, jie nepateko tarp 16 geriausių. Moterų grupėje geriausiai pasirodė Irena Čiplienė, kuriai pritrūko tik vieno tikslaus pataikymo, kad patektų tarp 8 geriausių. Iškovota 9 vieta tarp 21 moters.

Tą pačią dieną vyko ir porinė rungtis, kur mažeikiškiai iškovojo čempionų vardus. A. Čiplys su Tomu Bužonu, įveikę visus varžovus, iškovojo pirmąją vietą tarp 30 porų. Kitas mūsų dvejetas J. Stekolnikovas su J. Zubavičiumi pralaimėjo ketvirtfinalyje ir iškovojo 5-ąją vietą.

Antrąją dieną vykusioje komandinėje rungtyje, Mažeikių DARTS klubo komanda (A. Čiplys, J. Zubavičius, T. Bužonas ir J. Stekolnikovas) finalinėje kovoje 9:7 nugalėjo Vilniaus komandą ir po kelerių metų pertraukos vėl susigrąžino Lietuvos komandinio čempionato nugalėtojų vardus.