Viešumas padėjo išsiaiškinti šiukšlintojus

Socialiniuose tinkluose pasklidus miške suverstų statybinių atliekų nuotraukoms Mažeikių rajono savivaldybės administracija nedelsdama ėmėsi priemonių: išsiaiškino įmonę, kurios darbuotojai tai padarė, ir įpareigojo ją nedelsiant atliekas tinkamai sutvarkyti bei pateikti įrodymą – atliekų utilizavimo pažymą.

Atliekomis miške atsikratė UAB „Gormeta“ darbuotojai, kurie keitė tvorą, juosiančią Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcinio centro teritoriją. Darbus pradėjo lapkričio viduryje, juos baigė ir pridavė praėjusį penktadienį. Rangos darbų sutartyje, pasirašytoje su Mažeikių rajono savivaldybės administracija, numatyta, kad įmonė, atlikusi darbus, privalo pašalinti visus defektus, sutvarkyti aplinką ir tinkamai utilizuoti susidariusias statybines atliekas.

Dar vienas pavyzdys – ne vietoje šiukšles palieka ne tik įmonių darbuotojai bet ir gyventojai. Esama tokių, kurie atliekų surinkimo aikšteles sumaišo su pakelėmis ir pamiškėmis. Vienas tokių – prie Mažeikių ribos ženklo paliktos vežimėlio liekanos ir statybinių atliekų maišas. Šių šiukšlintojų greičiausiai nepavyks surasti, tačiau tikimės, kad tokių mažės.

Dėkojame pilietiškiems gyventojams, pasidalinusiems nuotraukomis ir padėjusiems operatyviai išsiaiškinti šiukšlintojus. 

Prašome ir toliau nelikti abejingiems. Pastebėję ne vietoje paliktas šiukšles ar bandančius jomis atsikratyti neleistinose vietose informuokite, siųskite nuotraukas, filmuotą medžiagą Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrių el. p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: (8 443) 90 684, (8 443) 95 328.

Nuotraukos pasiskolintos iš socialinių tinklų

MS-34

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode