Apie vaikų globos namų pertvarką – ministerijos organizuotame pasitarime

Gruodžio 2 d., trečiadienį, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pakvietė į pasitarimą savivaldybių administracijų vadovus ir vaikų globos įstaigų direktorius aptarti esamą situaciją pertvarkant vaikų globos namus. 

Mažeikių rajonui atstovavo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Kekytė, Turto valdymo ir priežiūros skyriaus vedėja Rima Podelienė ir Šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Daiva Meškienė. 

Kalbėta apie patalpų įrengimą vaikų, likusių be tėvų globos, ir vaikų, patiriančių socialinę atskirtį, šeimynų apgyvendinimui, su kokiomis problemomis susiduriama, kaip jos sprendžiamos. 

Nuo kitų metų likusiems be tėvų globos vaikams ir vaikams, patiriantiems socialinę atskirtį, ilgalaikė ir trumpalaikė socialinė globa (išskyrus trumpalaikę socialinę globą iki 3 mėnesių) negali būti teikiama vaikų socialinės globos namuose – turi būti sudarytos sąlygos vaikams augti globėjų, įtėvių šeimoje ar šeimynoje ir gauti pagalbą bendruomenėje. 

MS-34

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode