Šeštadienį „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje – laida apie Mažeikius

Sausio 23 d., 16.30 val., „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Mūsų miestai“ – Mažeikių kraštas, pažintis su jo žmonėmis, istorija, lankytinomis vietomis, kultūros paveldu.

Laidos filmavimo grupė dvi dienas keliavo po rajoną, bendravo su neeilinėmis asmenybėmis, pamatė unikalias muziejaus ekspozicijas, garsiuosius kalvių kūrinius, aplankė populiarius ir mažiau žinomus kultūros paveldo objektus, ragavo tradicinės sediškių pusmarškonės košės ir jurgino žiedą primenančių gardžių meduolių, liejo ypatingas, tik Pikeliams būdingas žvakes ir klausėsi pasakojimų apie praeitį, čia gyvenusias bei kūrusias žymias asmenybes, architektūrą, meną ir... šikšnosparnius.

Bet... Kaip sakė Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti.

Įsijunkime „Lietuvos ryto“ televiziją šeštadienį, 16.30 val. – laidoje „Mūsų miestai“ – Mažeikiai!

MS-34

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode