„Muzikinė pasaka: ir Taip, ir Kitaip“

Birželio 9 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko edukacija „Muzikinė pasaka: ir Taip, ir Kitaip“. Pasaką vaikams sekė dainų autorius ir atlikėjas, bardas Jonas Baltokas ir mėgėjų teatro režisierė, dainų autorė Daiva Nausėdaite – Plikšnienė.

 

Edukacijoje, parengtoje pagal Rimanto Černiausko knygą „Pasakėlės vaikams, vanagams ir sliekams“ ir Jono Baltoko vaikišką CD „Slieko dainos“, dalyvavo Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos 1b klasės mokiniai. Šalia gitaros buvo naudojami ir nestandartiniai instrumentai, kuriuos net neįtartum galinčius groti. Vaikams buvo pasiūlyta ant akmenėlių nupiešti linksmą ir liūdną emociją ir akmenėlius naudoti klausantis dainos žodžių – išgirdus žodį „liūdnas“ pakelti akmenėlį su liūdna emocija, o išgirdus „džiaugsmas“ – su džiugia emocija. Dainuojant kartu su atlikėjais vaikai akmenėliais imitavo įvairius garsus: arkliuko bėgimą, gyvatės šliaužimą, traukinio bildesį, žaidė muzikinius žaidimus: „skulptūrų parkas“, „valgoma-nevalgoma“. Vaikai, dainuodami ir šokdami kartu su atlikėjais, patyrė daug džiugių emocijų.

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2021 metais įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos ir Mažeikių rajono savivaldybės remiamą projektą „Emocijų karuselė: skaitau, džiaugiuosi, dalinuosi“. Edukacija „Muzikinė pasaka: ir Taip, ir Kitaip“ – vienas iš šio projekto renginių.

Autorės nuotr.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode