SSC

Lapkričio mėnesį pasirodys nauja Benedikto XVI knyga-interviu angliškai

 

Jau liepos pradžioje pasirodė žinių, kad rudenį bus išleista nauja popiežiaus emerito Benedikto XVI knyga – interviu, parengta, kaip ir kelios kitos, su vokiečių žurnalistu Peteriu Seewaldu.

Italų spauda spėliojo, kad ji vadinsis „Paskutinieji pokalbiai“ ir pasirodys rugsėjo mėnesį. Šios žinios įgijo konkretesnį pavidalą, kai britų leidykla „Bloomsbury publishing“, ypač išgarsėjusi romanų serija apie „Harry Poter“, pranešė, jog įsigijo leidybos teises ir išleis knygą išverstą į anglų kalbą.

Leidyklos interneto portale jau galima pamatyti jos viršelį ir aprašymą. Knyga vadinasi „Benediktas XVI: paskutinis testamentas jo paties žodžiais“. Ji bus kietais viršeliais, ją sudarys 224 puslapiai ir ji kainuos 24 svarus: tai vidutinė geros knygos kaina Didžiojoje Britanijoje. Ją bus galima nusipirkti nuo lapkričio 15 dienos.

Knygos anonsas žada, jog Benediktas XVI daugiau papasakos apie tą laiką, kai jis tapo popiežiumi emeritu ir kelias temas, kurios jo pontifikato metais audrino žiniasklaidą ir rūpėjo katalikų bendruomenei: dokumentų nuo jo stalo nutekinimą (Vatileaks), jo jaunystę nacių laikais, reformą Bažnyčioje, ypač kovojant su seksualiniu nepilnamečių išnaudojimu, apie „homoseksualų lobingą“ Vatikane, apie savo sekretorių George. Benediktas XVI taip pat pasidalins mintimis apie savo įpėdinį popiežių Pranciškų ir jo būdą vykdyti savo misiją. 

Vatikano radijas

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode