„Biocentro“ papildas nuo vėžio virsta vaistu

 

Savo sukurtą inovatyvų maisto papildą „Fortūna“ biotechnologijų bendrovė „Biocentras“ rengiasi registruoti kaip vaistą nuo vėžio ir kuria reabilitacijos centrą onkologiniams ligoniams. Planuojama, kad centras pradės veikti 2018 metais, ketvirtadienį rašo „Verslo žinios“.

Tačiau dar laukia sudėtingas klinikinių tyrimų mechanizmas, vaisto įregistravimas ilgai trunka, jis brangus. Kada tai įvyks - sunku prognozuoti. O bendrovės vadovas Saulius Grigiškis pripažįsta, kad išradimus komercializuoti įmonei sunkiai sekasi. Tačiau „Biocentras“ ketina atidaryti onkologinių ligonių reabilitacijos centrą.

„Medicininės veiklos licencijos dar neturime, tačiau einame šiuo keliu. Bendraudami su pirkėjais ir pacientais, matome, kad jie susiduria su gausybe problemų, pradedant psichologinėmis ir baigiant mityba ar fiziniu aktyvumu. Taip kilo idėja įsteigti specializuotą onkologinės reabilitacijos centrą“, - teigė „Biocentro“ Medicinos centro direktorė Gintarė Vaitkienė.  

Vilnius, birželio 22 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode