Beligatūriniai breketai: kodėl verta rinktis būtent šią dantų tiesinimo sistemą?

Dantų tiesinimo būdų buvo ieškota jau labai senais laikais, tačiau anksčiau jie nebuvo pakankamai efektyvūs. Pirmieji breketai pradėti taikyti tik nuo devynioliktojo amžiaus pirmosios pusės, o šiandien jie yra gerokai tobulesni. Nors daugumai pacientų breketai asocijuojasi su metalinėmis kabėmis, tačiau svarbu žinoti, kad tuo pasirinkimo galimybės neapsiriboja. Kai siekiama, kad dantų tiesinimas neleistų jausti didelio diskomforto ir užtikrintų pakankamai gerą estetinį vaizdą, gali būti pasirenkami beligatūriniai breketai, kurie pastaruoju metu įgyja vis didesnį populiarumą. Priežasčių, kodėl verta rinktis būtent tokią dantų tiesinimo sistemą, yra ganėtinai daug, taigi, apžvelkime pačias svarbiausias.

Retesni apsilankymai odontologijos klinikoje

Turbūt kiekvienas pacientas, kuriam buvo atliktas dantų tiesinimas, sutiktų, kad apsilankymai odontologijos klinikoje buvo gerokai dažnesni nei norėtųsi, tačiau dantų tiesinimo laikotarpiu labai svarbu nepraleisti suplanuotų vizitų. Tuo atveju, jei yra pasirenkami ne metaliniai, bet beligatūriniai breketai, vizitai odontologijos klinikoje tampa gerokai retesni, taigi, ši pasirinkimo galimybė leidžia sutaupyti iš tiesų nemažai laiko.

Dar mažiau diskomforto

Nors breketų sistemos visuomet leidžia pasiekti pageidaujamo rezultato, tačiau kartais tenka nueiti tiesiog kryžių kelius. Žinoma, grožis visuomet reikalauja aukų, tačiau kartais pripažįstama, kad to kaina paprasčiausiai buvo pernelyg didelė. Laimei, beligatūriniai breketai gali padėti išvengti dantų tiesinimo metu patiriamo diskomforto: šie ortodontiniai aparatai kur kas mažiau žaloja gleivinę, o rūpinimasis kasdiene burnos higiena tampa gerokai paprastesnis.

Galimybė išvengti dantų šalinimo

Kai siekiama atkurti taisyklingą dantų sąkandį, kartais tenka neišvengiamai pašalinti vieną ar kelis dantis. Mintis, kad teks rauti dantis, niekuomet nėra maloni, todėl pravartu ieškoti galimybių, kurios padėtų to išvengti. Beligatūrinių breketų sistemos gana dažnais atvejais gali padėti išsaugoti sveikus dantis, todėl ortodontinio gydymo procesas tampa gerokai paprastesnis ir sklandesnis.

Geresnis estetinis vaizdas

Dalis breketus nešiojančių žmonių labai kompleksuoja dėl savo išvaizdos, tačiau renkantis dantų tiesinimo sistemas visada yra galimybė pasirinkti tokias, kurios užtikrintų tikrai puikų estetinį vaizdą. Beligatūriniai breketai neabejotinai gali būti priskiriami vieniems estetiškiausių ortodontinių aparatų, taigi, toks sprendimas gali pasiteisinti iš tiesų dažnose situacijose.

Ar visada yra įmanoma taikyti būtent šias breketų sistemas?

Deja, nėra vienos universalios priemonės, kuri galėtų užtikrinti tikrai efektyvų dantų tiesinimo procesą. Nors beligatūriniai breketai gali būti taikomi iš tiesų dažnose situacijose, tačiau dėl tam tikrų priežasčių tai ne visada yra įmanoma. Pirmiausia visuomet tenka pasikonsultuoti su ortodontu, kuris įvertina dantų būklę ir gali paskirti tinkamiausią tiesinimo metodą.

Regionunaujienos.lt

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode