5 populiariausios odontologijos procedūros

Šiais laikais tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, nei karto nesilankiusį odontologo kabinete. Norint džiaugtis ne tik estetiška, bet ir sveika šypsena, reguliari dantų ir burnos ertmės priežiūra tiesiog būtina. Kokios penkios odontologinės procedūros dabar yra populiariausios?

 

1. Dantų plombavimas

Su dantų skylutėmis susiduria tiek vaikai, tiek suaugusieji. Jei karieso pažeidimai nėra dideli, jas galima nesudėtingai pašalinti plombuojant. Šis gydymo būdas padeda užkirsti kelią didesnėms odontologinėms problemoms. Plombavimo procedūra padeda atkurti trūkstamą danties audinį, todėl nejaučiamas diskomfortas valgant ar geriant, dantis tampa ne toks jautrus temperatūros pokyčiams.

Laiku negydant atsiradusių skylučių, gali pradėti vystytis tolesni dantų audinių pažeidimai, daugintis bakterijos. Tokiais atvejais dažniausiai nepavyksta išvengti skausmo, todėl būna reikalinga skubi specialistų pagalba. Odontologijos klinika Vilniuje– tai vieta, kur galite jos sulaukti. Patyrę savo srities profesionalai atidžiai įvertina paciento būklę ir paskiria asmeniškai jam tinkamiausią problemos sprendimo būdą. Pažangūs metodai ir moderni įranga leidžia atlikti dantų gydymą be skausmo.

2. Burnos higiena

Net ir kiekvieną dieną kruopščiai valantis dantis, ant jų laikui bėgant kaupiasi apnašos, kurias ne taip lengva pašalinti.Jos yra viena iš dažniausių dantenų uždegimo, ėduonies, periodontito (parodontozės), ankstyvo dantų netekimo priežasčių. Dėl šios priežasties bent 1–2 kartus per metus, priklausomai nuo individualios būklės, rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną.

Šios paprastos, tačiau veiksmingos procedūros metu naudojant specialius instrumentus nuvalomos susikaupusios apnašos nuo sunkiau pasiekiamų vietų, pašalinami dantų akmenys, taip pat – įvertinama bendra burnos būklė. Dažnai po to dantys atrodo baltesni.

3. Dantų balinimas

Didelė dalis žmonių siekia nepriekaištingo baltumo šypsenos. Tačiau natūraliai ją turi tikrai ne kiekvienas. Tokiu tikslu atliekama dantų balinimo procedūra. Saugiausia ir efektyviausia ją atlikti odontologo kabinete. Specialistas profesionaliai įvertina dantų būklę ir balinimo galimybę. Jis gali būti atliekamas kapomis arba lazeriu, priklausomai nuo individualios situacijos.

4. Burnos chirurgija

Pernelyg pažeisti, ne vietoje arba netaisyklingai išdygę dantys – pakankamai dažna problema. Tokiais atvejais, norint atkurti taisyklingą, sveiką ir estetišką šypseną, reikalinga burnos chirurgija. Dažniausiai tai – dantų rovimas. Dėl itin įsisenėjusių danties pažeidimų kyla infekcijos rizika, kurios metu gali būti pažeisti kiti audiniai. Tuomet gydymo procesas tampa kur kas sudėtingesnis ir ilgesnis.

Odontologijos klinika Vilniuje, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojantys pažangiausią įrangą, suteikia galimybę laiku užkristi kelią tokioms problemoms. Burnos chirurgija taip pat aktuali tiesinant dantis, kai norint sukurti taisyklingą sąkandį reikia pašalinti tam tikrą jų skaičių.

5. Dantų protezavimas

Siekiant atkurti patrauklią aptrupėjusių, nuskilusių, pakeitusių spalvą arba kitaip pažeistų dantų išvaizdą, atliekamas jų protezavimas. Priklausomai nuo individualaus atvejo, parenkamas geriausias jo metodas ir priemonės:

  • mikroprotezavimas,
  • metalo, bemetalės ar cirkinio oksido keramikos pavieniai vainikėliai arba tilteliai,
  • išimamos pilnos ir dalinės arba elastinės plokštelės,
  • lanko atraminiai protezai,
  • protezavimas ant implantų.

Dantų protezavimas leidžia džiaugtis pagerėjusia kramtymo funkcija, patrauklesne estetine dantų išvaizda, lengvesniu ir aiškesniu kalbėjimu, geresne gyvenimo kokybe.

Pažangi odontologijoje naudojama įranga leidžia užtikrinti itin efektyvų ir neskausmingą gydymą. Todėl pasirūpinti gera dantų ir burnos ertmės būkle itin paprasta. Jei nesate patenkinti savo šypsena, jaučiate diskomfortą ar netgi skausmą, nedelskite ir kreipkitės į specialistus. Jie gali padėti išspręsti jus kamuojančią problemą. Sveiki ir gražūs dantys – vienas iš puikios savijautos garantų, leidžiantis labiau pasitikėti savimi, tad tereikia šiek tiek laiko ir kantrybės puikiems rezultatams pasiekti.

Daugiau apie kiekvieną iš šių procedūrų Jums gali papasakoti Privati Praktika UAB specialistai, kurie teikia visas šias paslaugas. Apsilankykite odontolgoijos klinika - https://privatipraktika.lt/

20-124

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode