Nuolat kamuoja iš vidaus užšąlantis automobilio stiklas? Vairuotojai naudoja vieną gudrybę

Jei ryte priekinio stiklo gramdymas neduoda norimo efekto, priežastis aiški – jis užšalęs ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Ši problema atsiranda tuomet, kai nakčiai pastatyto automobilio salone yra gausu drėgmės.

Vairuotojai to bando išvengti pačiais įvairiausiais būdais, o vienas iš jų – naudoti kačių kraiką.

Lrytas.lt skaitytojas Albertas patikino, kad šio metodo efektyvumas – šimtaprocentinis. Jo teigimu, kačių kraikas sugers salone susikaupusią drėgmę ir stiklas nebeužšals.

Vilnietis pasakojo, kad apie drėgmę savo „Renault Megane“ jau buvo pamiršęs. Iš vidaus priekinis stiklas užšalo pirmą naktį, kai tik temperatūra nukrito iki minus 15 laipsnių. Tuomet ir prisiminė jau patikrintą būdą.

Pats su žmona kačių neaugina, todėl specialiai nusipirko nedidelį maišelį kraiko. Kainavo nedaug – vos du eurus. Vietoje specialaus maišelio panaudojo medžiaginę kojinę. Alberto teigimu, tokią pakuotę galima bet padėti bet kur. Įprastai prieš naktį kojinę jis padėdavo ant priekinės palangės.

Vyras juokavo, kad skirtingai nei prižiūrint katę, kraiko keisti nereikia. „Jei pastebėsite, kad ši priemonė praranda savo efektyvumą, tiesiog padžiaukite ją namuose ant radiatoriaus“, – trumpai rekomendavo skaitytojas.

Technologijos.lt

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode