Parama
Vaikų globos namų auklėtinę išžaginę vyrai nuteisti lygtinai

Kauno apylinkės teismas lygtine laisvės atėmimo bausme nuteisė du statybininkus, kurie remontuojamame bute išžagino vaikų globos namų auklėtinę.

Vyrams skirtos ketverių metų laisvės atėmimo bausmės, atidedant jų vykdymą dvejiems metams, pranešė teismas.

Bylos duomenimis, 41 metų V.B. ir 19-metis R.J. pernai pavasarį Kauno Kalniečių mikrorajone remontavo butą. Vieną vakarą į jį statybininkai pakvietė dvi vaikų globos namų auklėtines išgerti stipraus alaus ir degtinės. Įpusėjus vakarui viena iš nepilnamečių merginų išėjo, nes norėjo laiku grįžti į vaikų globos namus, o kita pasiliko.

Nukentėjusioji pasakojo, kad išėjus draugei ją ant remontuojamos patalpos betoninių grindų išžagino R.J., po jo iškart – jo dėdė, motinos brolis, V.B.

Iki įvykio nukentėjusioji R.J. pažinojo vieną savaitę, su juo susipažino ir apsikeitė telefonų numeriais prie vieno iš Kauno mieste esančių barų.

Bylos nagrinėjimo pradžioje vyrai neigė, kad jie su nukentėjusiąja santykiavo prieš jos valią, tačiau apklausus liudytojus, pagarsinus merginos parodymus, jie visgi pripažino, kad prieš ją naudojo prievartą.

Jie teigė, kad nusikaltimo padarymui įtakos turėjo suvartotas alkoholis.

Teismas, spręsdamas neturtinės žalos klausimą, atsižvelgė į tai, kad nukentėjusioji patyrė neigiamus išgyvenimus, emocinį šoką, išgąstį, pažeminimą, stresą, laikiną psichikos sutrikimą, todėl visiškai tenkino nukentėjusiosios ieškinį solidariai priteisdamas iš abiejų kaltinamųjų 5 tūkst. eurų.

Šis nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

Vilnius, spalio 4 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode